Технічна плитка для підлоги


У наш стрімкий час скла та бетону одним із значних будівельних матеріалів для гаражів, автосалонів, складських, торгових та виробничих приміщень стала технічна плитка для підлоги. Одні викладають її в гаражі, інші закривають підлогу виробничих цехів та промислових майданчиків, треті вистилають вестибюлі, фойє та коридори громадських будівель. І кожен вибирає свою технічну плитку для підлоги, властиву призначенню приміщення і інтенсивності експлуатації.

А чим технічна плитка власне відрізняється?

Розміром? Кольором? Формою? Так, це звані зовнішні визначники. Але не лише цим. Промисловість випускає досить широкий асортимент плитки для підлоги за кольором, розміром і формою. Нині головними показниками стали якісні характеристики підлогової технічної плитки.

плитка для гаражей
  • Плитка для складів, гаражів, автостоянок, майстерень та інших виробничих приміщень

Від того, де буде експлуатуватися плитка, як часто по ній ходитимуть, чи стикатиметься вона з агресивним середовищем, залежить термін служби плитки, її зовнішній вигляд і безпека. Наприклад, для підлоги у великому, холодному приміщенні, допустимо на промисловому складі, вона повинна бути морозостійкою, з твердою та щільною поверхнею, шорсткою, з найменшою пористістю по структурі. Товщина плитки має бути не менше 14 мм. Така плитка не зламається від вантажно-розвантажувальних робіт, не зіпсується від зіткнення з маслом або шкідливими хімічними сполуками, не ковзатиме, зробить прибирання приміщення легким і зручним. Такі ж вимоги пред'являються до плиток для підлоги заводських цехів і фабрик, гаражів, автостоянок і майстерень.

Плитка для бассейнов
  • Плитка для басейнів, душових, туалетів, роздягальень

Плитка для підлоги громадського використання, крім естетично приємного дизайну повинна бути вологостійкою і кислототривкою, з хорошим твердим покриттям, якої не зможе зіпсувати ні луг, ні кислота, ні барвники. Адже, як правило, плиткою вистилають підлоги в таких приміщеннях, як кухні, ванні, туалети, комори, басейни, душові, роздягальні. А це якраз місця, які і бруднять частіше, і миють частіше. Та ще й різні миючі засоби застосовують. Товщина плитки може бути до 12 мм. Така плитка може бути матовою або простою, мати орнамент або бути однотонною, але обов'язково протиковзкою.

литка для магазинов
  • Плитка для магазинів, торгових центрів, ресторанів

Плитки вестибюлів та коридорів, банкетних залів у ресторанах та у громадських їдальнях повинні мати великий запас міцності до стирання поверхні. Адже на відміну від квартири, цими приміщеннями щодня проходить маса народу. Звідси друга, не менш головна, вимога. Така плитка має бути дуже твердою, зносостійкою. Вона має реагувати на забруднення, хімічні впливу, вологу. Миття та вологе прибирання не повинні завдавати великих клопотів.

Як же дізнатися потрібні Вам характеристики технічної плитки для підлоги.

Вибір великий, як знайти те, що дійсно потрібно? Можна звернутися по консультацію до нашого представника.

Менеджер докладно розповість про обраний товар, дасть рекомендації щодо укладання плитки та її подальшої експлуатації. Можна обмежитись вивченням технічною документацією з характеристикою товару. Зараз виробники постачають кожну партію плитки для підлоги описовими пам'ятками. На пакувальній коробці можна побачити символи, піктограми, що вказують на основні якості та сфери застосування товару. Яку б плитку ви не вибрали, потрібно точно визначити її кількість. Не секрет, що плитки одного виробника, однієї назви і навіть однієї серії можуть мати трохи помітні відмінності у відтінках. У процесі роботи плитка може зламатися або її просто треба розрізати на частини. Тому купувати треба відразу на все приміщення, та ще й з невеликим запасом, до 10% від загальної кількості. Плитка обрана, її призначення та кількість визначено, справа за малим – купити, викласти підлогу та створити собі комфортні умови для перебування.
Лідер продажів!
Технічна плитка для підлоги Stroeher STALOTEC 215 red, 240x115x10 мм
Технічна плитка для підлоги Stroeher STALOTEC 215 red, 240x115x10 мм
В наличии
Вага, кг/шт: 0.6 Виробник: Stroeher Артикул: 1100 Вага 1 штуки: 0,60 кг

26.65 грн.

Технічна плитка для підлоги Stroeher STALOTEC 120 beige, 240x115x10 мм
В наличии
Вага, кг/шт: 0.6 Виробник: Stroeher Артикул: 1100 Вага 1 штуки: 0,60 кг

32.21 грн.

Технічна плитка для підлоги Stroeher SECUTON TS10 white, 196x196x10 мм
В наличии
Вага, кг/шт: 0.834 Виробник: Stroeher Артикул: 8820 Вага 1 штуки: Вага: 0,834 кг

53.29 грн.

Технічна плитка для підлоги Stroeher SECUTON TS40 blue, 196x196x10 мм
В наличии
Вага, кг/шт: 0.834 Виробник: Stroeher Артикул: 8820 Вага 1 штуки: Вага: 0,834 кг

53.29 грн.

Технічна плитка для підлоги Stroeher SECUTON TS60 grey, 196x196x10 мм
В наличии
Вага, кг/шт: 0.834 Виробник: Stroeher Артикул: 8820 Вага 1 штуки: Вага: 0,834 кг

53.29 грн.

Технічна плитка для підлоги Stroeher SECUTON TS80 anthracite, 196x196x10 мм
В наличии
Вага, кг/шт: 0.834 Виробник: Stroeher Артикул: 8820 Вага 1 штуки: Вага: 0,834 кг

53.29 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)